Олег Приліпко провів нараду з перевізниками району

Дата: 26.05.2020 09:58

25 травня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів робочу зустріч з приватними перевізниками Рокитнянського району. Коротко ознайомивши присутніх з Постановою Кабінету Міністрів України № 392 від 20.05.2020 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», закликав чітко дотримуватись виконання її пунктів. Та приділити  особливу увагу порядку допуску водіїв до роботи, дезінфекції транспортних засобів, дотримання маскового режиму пасажирами та збереження відповідності кількості пасажирів у транспортному засобі.