ФССУ надали 2 278,8 млн грн фінансової допомоги з фонду боротьби з COVID 19

Дата: 27.05.2020 13:32

Кабінет Міністрів України виділив 2278,8 млн гривень фінансової допомоги із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 для забезпечення Фондом соціального страхування України виплат у період карантину та протягом 30 днів з моменту його відміни. Відповідну постанову Уряд затвердив сьогодні, 20 травня.

Зокрема, для надання Фонду допомоги виділено:

? 1807,7 млн гривень – на поворотній основі для виплати матеріального забезпечення;

? 471,1 млн гривень – на безповоротній основі для виплати матеріального забезпечення (крім допомог по вагітності та пологах) в частині надання допомоги на період перебування у закладах охорони здоров’я і на самоізоляції під меднаглядом, а також для виплати одноразових допомог членам сімей медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я, які померли від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Нагадаємо, Законом України №553-IX у складі Державного бюджету України створено фонд боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Кошти зазначеного фонду спрямовуються, у тому числі, на надання фінансової допомоги Фонду соціального страхування України.