Управління соцстраху Київщини направило 15,1 млн грн на підвищені щомісячні страхові виплати за квітень

Дата: 29.05.2020 13:03

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області профінансувало надання щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за квітень 2020 року у повному обсязі.

Виплати отримали 4,4 тис. осіб, з яких потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або профзахворювань 4,1 тис. осіб, а також осіб, які мають право на виплати в разі смерті потерпілого – понад 0,3 тисячі.

Загальна сума нарахувань Фонду за цим напрямом за квітень склала 15,1 млн гривень, зазначені виплати було профінансовано у збільшеному розмірі відповідно до проведеного перерахунку на коефіцієнт 1,11.

Нагадаємо, розмір щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей відповідно до рішення Уряду було збільшено на 11% з 01 березня 2020 року.