Дата: 29.05.2020 15:20

Турбота про дітей, забезпечення їх всебічного розвитку – одне із найбільш важливих завдань суспільства, яке дбає про своє майбутнє, адже здорові та щасливі діти - гарант розвитку держави. Рокитнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує працювати в умовах карантину, оскільки захист прав та інтересів дітей- це першочергове завдання.

До Дня захисту дітей за кошти працівників структурних підрозділів Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області було придбано  продуктові набори, солодощі та засоби індивідуального захисту для 20 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Дякуємо працівникам Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області, що залишилися небайдужими до сімей з дітьми, які потребують найбільшої підтримки з боку суспільства.