Сервіс надання сканкопій трудової книжки

Дата: 04.06.2020 14:38

Повідомляємо, що на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 № 837/2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» Пенсійним фондом України впроваджується призначення пенсії без звернення особи.

Підприємства, установи мають можливість подати скан-копії трудових книжок застрахованих осіб через кабінет страхувальника порталу електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua). Інструкцію по поданню скан-копій трудових книжок можна знайти за посиланням https://www.facebook.com/ko.pfu.gov.ua/?modal=admin_todo_tour.

Після чого на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду  відображатиметься інформація про трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця та про сплачені страхові внески.

Перевагами здійснення обліку трудових книжок в електронній формі є:

• зменшення витрат роботодавців на ведення паперового документообігу;
  • спрощення  доступу до інформації про набутий стаж працівників для призначення виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, насамперед у випадку тимчасової втрати працездатності, пенсійного забезпечення, створення передумов для автоматичного призначення цих виплат;
  • врахування даних стосовно освіти та кваліфікації, яку має працююче населення та яку отримують молоді люди, для забезпечення узгодження пропозицій, які існують на ринку праці, та планування підготовки (перепідготовки) фахівців за актуальними напрямками;
  • зменшення негативних наслідків втрати паперових документів та неможливості (ускладнень) з їх відновленням.

Деталі за телефоном 04562 52118