Скеровано обвинувальний акт щодо старшого бухгалтера відділу освіти

Дата: 16.06.2020 22:36

Встановлено, що 32-річна жінка, займаючи посаду старшого бухгалтера відділу освіти Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області, будучи службовою особою, упродовж 2017-2018 років привласнила талони на дизпаливо «Energy», які відповідною комісією відділу освіти, були передані їй на зберігання, та в подальшому отримала за них 18162 л палива, яке використала в своїх інтересах, чим заподіяла відділу освіти Кагарлицької районної державної адміністрації матеріальну шкоду на загальну суму 415 264 грн.

В зв?язку з цим, старшому бухгалтеру, як службовій особі, висунуто обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»).

Обвинуваченій загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Начальник Рокитнянського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури

Київської області                                                               Р. Нечепоренко