Денис Шмигаль: Наразі немає жодних підстав, щоб не проводити ЗНО

Дата: 17.06.2020 21:32

Прем’ єр-міністр Д.А.Шмигаль:   Наразі немає жодних підстав, щоб не проводити ЗНО. Воно  відбудеться за визначеним планом. «Зрада» відміняється – ніякого повернення корупції  у ВУЗи шляхом скасування ЗНО не планується. Наші діти повинні мати рівнозначний доступ до освіти і вони його матимуть.

В.о. міністра освіти та науки Любомира Мандзій: Кошти за скасування пробного ЗНО будуть повернені. Уряд на сьогоднішньому засіданні ухвалив порядок їх нарахування. Повернення коштів найближчим часом буде здійснюватися через відділення «Приватбанку». Учасники пробного ЗНО отримають повідомлення від банку з інформацією про зарахування коштів, якщо вони мають банківську картку, або про те, що картка з коштами чекає на них у найближчому відділенні «Приватбанку». Наразі немає жодних підстав для скасування основної сесії ЗНО. Воно відбудеться за визначеним планом. Наші діти повинні мати рівнозначний доступ до освіти, і вони його матимуть.