Вугілля стає основним видом палива для виробництва електроенергії на теплових електростанціях

Дата: 17.06.2020 21:40

Синхрон Прем’єр-міністра Д. Шмигаля:  Вугілля стане основним паливом для виробництва електроенергії на теплових електростанціях. Сьогодні Уряд на засіданні ухвалив відповідне розпорядження з дводенним доопрацюванням. Адже неприйнятно, коли ми закуповуємо імпортний газ, тоді як наші шахтарі сидять без роботи через відсутність ринку збуту. Це підтримає українських шахтарів та збереже в цій галузі близько 20 тисяч робочих місць.

Синхрон в.о. Міністра енергетики України Ольги Буславець:  Зазначений проект розпорядження передбачає  пріоритетне використання вітчизняного  енергетичного вугілля для виробництва електричної енергії на теплових електростанціях.