Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 18.06.2020 15:56

Через зростання кількості хворих на коронавірус, Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні в середу, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження.

У зв’язку з цим, 18 червня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів позачергове засідання комісії з  питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Рокитнянському районі. Керівники прозвітували про поточну ситуацію із виконанням запобіжних заходів із недопущення поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території району та обговорили питання продовження адаптивного карантину на території району.

Ще одним актуальним питанням, що розглянуто на засіданні, було питання щодо активізації проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи стосовно дотримання громадянами правил поводження на воді під час відпочинку та попередження загибелі людей на водних об’єктах району.

«Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Необхідно звернути особливу увагу на роз’яснювальну роботу з дітьми вдома, у дитячих оздоровчих установах, а також через засоби масової інформації. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді» - ноголосив Олег Юрійович.

Наприкінці засідання очільник району дав керівникам відповідні вказівки та доручення.