Продовжується робота щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину

Дата: 22.06.2020 15:52

У Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості продовжується робота щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

#Допомога_по_частковому_безробіттю надається роботодавцям (у тому числі ФОПам), які зупинили чи скоротили свою діяльність у зв’язку з карантином.

Допомога по частковому безробіттю на період карантину надається центрами зайнятості застрахованим особам, у тому числі працівникам, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини (крім осіб, які отримують пенсію), у разі втрати ними частини заробітної плати або доходу внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності за зверненням роботодавця або фізичної особи - підприємця, що є застрахованою особою, для її виплати працівникам, з якими не припинено трудові відносини, або ФОП, який є застрахованою особою.

Така допомога надається на період зупинення чи скорочення діяльності та впродовж 3 календарних днів після завершення карантину.

Детальніше тут: https://bit.ly/311yidB