Програма з виплати допомоги з часткового безробіття в дії

Дата: 24.06.2020 15:26

Програма з виплати допомоги з часткового безробіття в дії.

У Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості прийом документів на отримання допомоги продовжується.

Станом на 23 червня за цією послугою до служби зайнятості вже звернулися 44 роботодавці (у тому числі ФОПи без найманих працівників). Загалом проконсультувалися щодо отримання послуги понад 60 роботодавців.

Фахівці відділу надання соціальних послуг Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Валентина Томілович та Валентина Коваленко проводять активну інформаційно-консультативну роботу з представниками малого та середнього підприємництва, а також з фізичними особами – підприємцями, що є застрахованими особами, щодо Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, затвердженого постановою КМУ від 22.04.2020 № 306.

Як роботодавцю оформити допомогу по частковому безробіттю, можна ознайомитися на сайті ДСЗ www.dcz.gov.ua розділ "Допомога по частковому безробіттю" (посилання нижче) або безпосередньо звернутися за консультацією до Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості . Працюємо з 08.00 до 17.00, окрім вихідних.

??Детальніше тут: https://bit.ly/311yidB