Відбувся  інформаційний вебінар  на тему: "Сучасні джерела пошуку роботи"

Дата: 26.06.2020 11:41

25 червня 2020 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості за допомогою Zoom-зв’язку відбувся  інформаційний вебінар  на тему: "Сучасні джерела пошуку роботи".

Провідний фахівець з питань зайнятості Ірина Жижка запросила до Zoom-конференції безробітних, які зареєструвались в службі зайнятості в період карантину.

Метою заходу є розширення уявлень про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії та ознайомлення з вебсайтами державної служби зайнятості з пошуку роботи.

З кожним днем ринок праці зазнає суттєвих змін, враховуючи складну епідеміологічну ситуацію в країні, змінюються вимоги до шукачів роботи, а отже повинні змінюватися і ми самі.

Одним з найважливіших факторів під час пошуку роботи є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати. Щоб отримати бажану роботу будьте максимально активними, відкритими до сприйняття нової інформації, рішучі в здійсненні певних кроків, тактовні та дружелюбні в спілкування.