Д.Шмигаль щодо проведення ЗНО - засідання Уряду 25.06

Дата: 26.06.2020 12:11

Через стихійне лихо деякі випускники з західних областей України не змогли дістатися до місць проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Уряд дасть їм можливість пройти тести окремо.

Про це на позачерговому засіданні Уряду в четвер, 25 червня, заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він наголосив, що сьогодні в Україні за планом розпочався процес зовнішнього незалежного оцінювання, випускники шкіл здають перше тестування з математики.

«Як ми і обіцяли, чутки не виправдалися, ЗНО відбувається, - зазначив Денис Шмигаль. – Діти, які не зможуть пройти ЗНО через паводки і затоплення, обов’язково це зроблять пізніше. На Івано-Франківщині, за попередніми даними, семеро дітей не змогли дістатися до пункту, де складають іспит з математики. Цим дітям ми надамо індивідуальну можливість скласти всі іспити і, звичайно, підтримаємо їх і їхні родини. Ми для них проведемо окрему сесію».

При цьому Прем’єр-міністр доручив в.о. Міністра освіти і науки Любомирі Мандзій взяти ситуацію з проведенням ЗНО для дітей, що постраждали від повеней, під особистий контроль.

«Принагідно хочу подякувати пані Любомирі Мандзій, всім працівникам Міністерства, і працівникам Центру якості оцінювання освіти. Попри всі труднощі, викликані пандемією, а тепер ще й стихією, ви змогли достойно організувати процес. Наші діти зможуть в цьому році так само чесно вступити у виші на основі своїх знань. Також вдячний Міністерству охорони здоров’я та головному державному санітарному лікарю за співпрацю з Міністерством освіти і науки. Переконаний, завдяки цій злагодженій роботі процес ЗНО буде безпечним для випускників, їхніх батьків та викладачів. Прошу зараз не відпускати ситуацію та тримати її під контролем, зважаючи на зростання випадків захворювання коронавірусом. Дуже важливо зараз в першу чергу дотримуватися заходів безпеки для дітей, які здають ЗНО», - підсумував Денис Шмигаль.

За посиланням https://fex.net/uk/s/mov7zzc фрагмент промови Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля на засіданні Уряду 25.06 щодо проведення ЗНО.

Департамент комунікацій СКМУ