Відбувся інформаційний онлайн-вебінар на тему: "Особливості відвідування служби зайнятості під час карантину"

Дата: 02.07.2020 19:31

02 липня 2020 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина ЖИЖКА провела  інформаційний онлайн-вебінар  на тему: "Особливості відвідування служби зайнятості під час карантину".

Під час вебінару учасники мали змогу ознайомитися з правилами взаємодії з службою зайнятості у період карантину, отримали профінформаційну онлайн- консультацію з питань, які найчастіше виникають під час отримання послуг у дистанційному форматі.

На даний час такий вид інформування клієнтів служби зайнятості є найбільш продуктивним, адже дозволяє не лише отримати актуальну інформацію щодо послуг державної служби зайнятості, а й вчасно зорієнтувати зацікавлених осіб на відкриття власної справи, навчання та спрямувати учасників вебінару до саморозвитку та активного самостійного пошуку роботи.