Відбувся конкурс "Молода людина року"

Дата: 03.07.2020 13:57

Напередодні святкування  Дня молоді  відбувся щорічний районний конкурс  «Молода людина року». Його мета - виявлення і підтримка молоді Рокитнянського району, яка досягла значних результатів у навчанні, науковій, громадській та трудовій діяльності, а також у сферах мистецтва, культури та спорту.

Конкурс проводиться відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні", Указу Президента України від 27 вересня 2013 року № 532/2013 "Про Стратегію розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року". У ньому беруть участь мешканці  Рокитнянського району віком  від 14 до 35 років. Критерієм визначення лауреатів Конкурсу є соціальна вагомість сукупних досягнень кандидатів у відповідній галузі протягом попереднього календарного року. При цьому можуть враховуватися досягнення кандидатів за попередні роки.

Тож, 02 липня, виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко разом із працівниками сектору культури, молоді та спорту адміністрації відзначили найталановитішу та найактивнішу молодь Рокитнянщини і вручили цьогорічним  переможцям Дипломи та статуетки  у номінаціях:

«Волонтер року» – Липовенко Едвард Миколайович;

«Молодий керівник року» - Горобець Дмитро Валерійович;

«Молодий медичний працівник року» - Варшавська Марія Андріївна;

«Молодий учитель року» - Харитоненко Катерина Анатоліївна;

«Молодий працівник року агропромислової галузі» - Смиченко Тетяна Олександрівна;

«Молодий працівник року у виробничій сфері» - Зуєв Олексій Олександрович;

«Молодий працівник року правоохоронних органів» - Тридід Віра Іванівна;

« Молодий рятувальник року» - Шаровара Леонід Олегович;

«Учень року» - Липовенко Ольга;

« Відкриття року в області культури і мистецтва» - Кіндратенко Богдан   Сергійович;

«Відкриття року в області спорту» - Корчак Віталій Михайлович;

«Лідер шкільного самоврядування» - Полив’яний Роман.