Про допомогу роботодавцям

Дата: 10.07.2020 15:36

Допомогу по частковому безробіттю мають роботодавці з числа суб’єктів малого та середнього бізнесу, які:

- зупинили/скоротили діяльність через карантин,
- сплачували єдиний соціальний внесок (далі – ЄСВ) протягом останніх 6 місяців, що передують даті зупинення/скорочення діяльності, за найманих працівників, з якими не припинені трудові відносини на дату подання звернення до центру зайнятості.

Роботодавець протягом 90 календарних днів з дня зупинення/скорочення діяльності, може звернутися до центру зайнятості ,за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та подати наступні документи:

- заява у довільній формі на отримання допомоги;
- засвідчена роботодавцем копія наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності.
- відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю на період карантину;
- довідка про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні шість місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності

-Пакет документів надається до центру зайнятості одним із зручних способів:

Скриньку розміщену на вході центру зайнятості (оригінал).
??Поштовим відправленням (оригінал).

Розмір допомоги

Допомога встановлюється за кожну годину втраченого робочого часу із розрахунку 2/3 тарифної ставки/окладу та не може перевищувати мінімальну ЗП, встановлену Законом на 2020 рік (4 723 грн).

Право на допомогу не мають працівники, які отримують пенсію або працюють у роботодавця за сумісництвом.

??За більш детальною інформацією звертайтесь до Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості або за телефоном 04562 5 13 81

??Детальніше тут: https://bit.ly/311yidB

Директор                              (підпис)                               Лариса ГЛЮЗА