«Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів

Дата: 15.07.2020 21:05

Сьогодні, 15 липня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У заході взяли участь рідні загиблих Героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України, Національної гвардії України.

Дзвін Пам’яті  пролунав дев’ятнадцять разів…

Цього дня у 2014 році внаслідок російської збройної агресії на сході нашої держави загинули:

Старший сержант АЛЄКСЄЄВ Микола Васильович.

Старший солдат БЕНДЕРОВ Максим Васильович.

Молодший лейтенант БОЙЧУН Юрій Олександрович.

Старшина БРАТКО Олег Анатолійович.

Старший солдат ВЕРБОВИЙ Максим Вікторович.

Старшина ВОРОБЙОВ Владислав Валентинович.

Старший сержант ГЛАДЧЕНКО Юрій Володимирович.

Молодший сержант КАРАВАЙСЬКИЙ Богдан Ігорович.

Підполковник КОВАЛЕНКО Юрій Вікторович.

Старший солдат МАЙСЕЄВ Станіслав Анатолійович.

Старший солдат МАРКОВ Іван Анатолійович.

Солдат ПАВЛУША Сергій Валерійович.

Старший солдат РЯБИЙ Дмитро Володимирович.

Солдат СОКИРКО Анатолій Михайлович.

Солдат ЄФІМЕНКО Василь Вікторович.

Рядовий міліції КУДРЯВЦЕВ Олексій Миколайович.

У 2016-му році загинув солдат ПОТАРАЙКО Сергій Дмитрович.

У цей день в 2017 році віддав життя, захищаючи Україну від російського агресора, старший сержант НАУМОВ Дмитро Миколайович.

У 2019 році загинув старший солдат ЛІСОВОЛ Дмитро Олександрович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.