Про засідання робочої групи

Дата: 15.07.2020 21:18

15 липня 2020 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза взяла участь у засіданні робочої групи у справах альтернативної (невійськової) служби, яке провів в.о. голови адміністрації Олег ПРИЛІПКО.

До порядку денного було внесено питання щодо завершення проходження строкової військової служби жителем смт Рокитне, представником релігійної громади, альтерантивної (невійськової) служби.

Альтернативна служба проходила у КНП "Рокитнянська центральна районна лікарня" на посаді медпрацівника протягом 27 місяців. За результатами розгляду матеріалів справи службу завершено успішно.

По завершенню засідання директор філії проінформувала членів комісії про стан справ з надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 306.

Станом на 15 липня за такою допомогою до Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості звернулися 95 роботодавців (у тому числі ФОП).