У відділення стаціонарного догляду доставлено багатофункціональне медичне ліжко

Дата: 24.07.2020 14:43

23 липня 2020 року, за ініціативи голови Рокитнянської районної ради Олександра Конопчука та підтримки керівника Благодійного фонду "На світанку" Віталія Герасічева, у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання для одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю с. Насташка було доставлено багатофункціональне медичне ліжко.

Передача ліжка була здійснена за участю заступника начальника управління соціального захисту населення Рокитнянської райдержадміністрації Таісії Ігнатьєвої та директора Рокитнянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Інни Денисенко.

Директор Рокитнянського терцентру щиро висловлює свою вдячність присутнім керівникам за можливість відгукнутись на допомогу!