ОЧІЛЬНИК КИЇВЩИНИ ЗУСТРІВСЯ З ГРОМАДАМИ СТАВИЩЕНСЬКОГО, ТЕТІЇВСЬКОГО ТА ВОЛОДАРСЬКОГО РАЙОНІВ

Дата: 31.07.2020 14:58

29 липня Голова Київської облдержадміністрації Василь Володін відвідав з робочим візитом Ставищенський, Тетіївський та Володарський райони Київщини. Щотижня очільник області відвідує декілька районів, де напряму комунікує з громадами та вивчає проблемні питання життєдіяльності районів для їх ефективного вирішення.

Теми, що обговорювали – модернізація лікарень, шкіл, дитячих садків, та спортивних об‘єктів. Реконструкція ряду об‘єктів інфраструктури реалізується в рамках програми Президента України «Велике будівництво». В Тетіївському районі – це реконструкція трибун стадіону «Колос». Інші проєкти реалізуються коштом обласного бюджету.

Розповів очільник області мешканцям районів про капітальний ремонт приймальних відділень, що наразі відбувається в медичних закладах області. «Нарешті люди отримають гідні умови при зверненні до лікарні, а це далеко не в останню чергу впливає на самопочуття пацієнтів», – зазначив Василь Володін. Він в цілому одним з основних напрямків своєї роботи вважає створення гідних умов для життя людей в регіоні.

З мешканцями та представниками місцевої влади Ставищенського району обговорили стан місцевих доріг та нове районування. Очільник КОДА запевнив присутніх, що за новим районним розподілом люди не мають відчути незручностей. Школи, лікарні, надання послуг, як і раніше надаватиметься на місцях. В центрах районів працюватимуть представники центральної влади – префекти (можливо, вони називатимуться інакше, назва посади ще обговорюється).

Аграріїв районів очільник КОДА закликав долучатися до держпрограми підтримки. За нею сільгоспвиробникам відшкодовується компенсація частини вартості сільгосптехніки та обладнання, тощо.

Під час зустрічей з місцевими мешканцями Василя Володіна супроводжували заступник начальника Головного управління СБУ Микола Яблонський, прокурор Київської області Максим Киричук та начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

Також приймали питання та пропозиції населення заступники голови Київської ОДА, начальники профільних департаментів. Всі питання, що були у мешканців прийняті до виконання відповідними підрозділами.

«Впродовж попередніх подорожей я переконався, що пряма взаємодія з населенням – дуже корисний формат роботи. Представники обласної влади мають можливість досконало вивчити проблеми, якими переймаються люди на місцях. Крім того, представники громад обговорюють актуальні питання безпосередньо з керівниками різних державних органів. Робота виходить плідною й дає швидкий результат, сподіваюся так буде і надалі», – відзначив очільник області Василь Володін, звертаючись до учасників зустрічей.

Повідомляє пресслужба КОДА.