Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України 31 липня 2020 року

Дата: 03.08.2020 08:30

Мінфін підписав Договори, які дозволять АТ «Укргазвидобування» отримати EUR 51,85 млн кредиту ЄБРР під держгарантії

Сьогодні, 31 липня 2020 року, відбулась церемонія підписання відповідних договорів в рамках проекту «Закупівля верстатів КРС та покращення енергоефективності АТ «Укргазвидобування».

Олексій Любченко: З 1 серпня запроваджуються програмні РРО

З 1 серпня 2020 року бізнес матиме можливість використовувати програмні реєстратори розрахункових операцій для проведення розрахункових операцій під час продажу товарів і послуг, торгівлі валютними цінностями, приймання готівки для подальшого її переказу.

Ольга Стефанішина: Україна прагне долучитися до аналітичного процесу NATO reflection process для формування Стратегічної концепції НАТО-2030

Сьогодні, 31 липня, Ольга Стефанішина, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України провела нараду з провідними експертами, які опікуються питаннями євроатлантичної інтеграції України.

Президент підписав закон про вдосконалення умов підтримки «зеленої» енергетики: основні зміни

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії».

Міндовкілля: Українські національні парки оцифрують

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України за підтримки Google Україна оцифровують українські національні парки. В рамках спільного проекту буде створено колекцію цифрових панорам національних природних парків України.

З 1 серпня починають діяти нові правила адаптивного карантину

З 1 серпня набуває чинності постанова Кабінету Міністрів від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Владислав Криклій зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа

Сторони обговорили перспективи подальшого співробітництва між обома країнами за різними напрямками.

Вступ 2020: Виші зможуть прийняти майже на 6% більше бакалаврів на бюджет у порівнянні з минулим роком

У 2020 році загалом по Україні державне замовлення за освітнім ступенем «Бакалавр» складає 84,6 тис місць (в тому числі за денною формою – 77,6 тис), що на 5,9% більше, ніж у 2019 році.

За попередню добу інспектори Укртрансбезпеки нарахували понад півмільйона грн плати за перевантаження, - Владислав Криклій

За попередню добу, 30 липня, інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було зупинено та перевірено 5064 вантажівки, складено 73 акти порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано понад 500 тисяч гривень плати за перевантаження.

Сергій Марченко: При наявності класичного РРО бізнес може за бажанням переходити на ПРРО

1 серпня 2020 року безкоштовне фіскальне рішення для програмного РРО стає доступним для повноцінного використання на добровільній основі.

Ефективне впровадження державно-приватного партнерства забезпечить мультиплікаційний ефект для економіки, - Ігор Петрашко

З метою розвитку державно-приватного партнерства (ДПП) в Україні, Мінекономіки вже здійснено ряд важливих кроків на законодавчому рівні. Зокрема, прийнято 6 розроблених Міністерством постанов, які вдосконалюють процедури взаємодії між державою і приватним партнером.

Ольга Стефанішина: Модернізація пунктів пропуску на кордоні з ЄС дає доступ до найбільших європейських регіональних програм

Уряд визначив ключові проблемні питання функціонування пунктів пропуску на кордоні з ЄС, зокрема у програмах для їх розбудови, за якими Україна співпрацює з іншими країнами. Про це повідомила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Максим Степанов представив план реформи екстреної медицини в Україні

“Зараз в Україні працює 25 регіональних центрів екстреної медичної допомоги. В системі працює майже 40 тис. осіб, 2 954 бригади, які цілодобово, 24/7, готові прийти українцям на допомогу”, - зазначив очільник МОЗ.

Олег Уруський в ході робочої поїздки в Дніпропетровську область ознайомився з діяльністю низки стратегічних підприємств

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський розпочав робочі поїздки в регіони України з метою особистого ознайомлення з поточним станом справ на підприємствах з Дніпропетровщини.

Ольга Стефанішина: Євроінтеграція 2.0 допоможе збільшити додану вартість українського експорту

Україна розраховує, що завдяки Угоді АСАА, відомій як «промисловий безвіз», Україна може збільшити експорт готової промислової продукції до Європейського Союзу.

Міненерго працює над реалізацією закону про вдосконалення умов підтримки «зеленої» енергетики

Під час засідання Антикризового енергетичного штабу в.о. Міністра енергетики Ольга Буславець розповіла про плани Міністерства щодо реалізації положень закону про удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 31 липня в Україні зафіксовано зафіксовано 1090 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Міненерго сприяє фінансовому оздоровленню «Енергоатома»

Міністерство енергетики розробило низку рішень, що дозволяють збільшити обсяги електроенергії, яку НАЕК «Енергоатом» може продавати на ринку двосторонніх договорів. Це дає змогу компанії покращити свій фінансовий стан.