Вебінар на тему: "Торгівля людьми: як це попередити?"

Дата: 07.08.2020 08:30

Сьогодні, з метою підвищення обізнаності громадян, зокрема молоді, щодо проблем торгівлі людьми, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Надія Пустовіт провела вебінар на тему: "Торгівля людьми: як це попередити?".

"Не віддавайте документи незнайомцям, не підписуйте незрозумілі договори та збережіть контакти представництва України в державі, куди їдете на заробітки", - наголосила Надія Григорівна безробітним, аби ті не стали жертвами торгівлі людьми.

Учасників заходуознайомлено  з іншими ризиками, які можуть виникнути під час трудової міграції та роботи за кордоном. Також доведено до відома законодавство України у сфері протидії торгівлі людьми: нормативні акти, які регламентують дане питання.

Аби не втрапити в тенета рабства, безробітним запропоновано до перегляду презентацію: "Торгівля людьми: як це попередити?"

По завершенню вебінару увагу слухачів акцентовано на тому, що працюючи легально в Україні, вони соціально захищені і перш, ніж прийняти рішення про роботу за кордоном, варто спробувати побудувати кар’єру на власній землі.