Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 13 серпня 2020 року

Дата: 14.08.2020 08:58

Дмитро Кулеба та Гайко Маас обговорили ситуацію в Білорусі та перспективи зустрічі міністрів Нормандської четвірки

Міністри також обговорили ситуацію з поширенням COVID-19 в обидвох країнах та заходи, яких уряди вживають для протидії коронавірусу.

Сергій Марченко: Не існує підстав для розмов про припинення програми співпраці України з МВФ

Міністр фінансів відмітив готовність країни до наступного перегляду програми і прогрес у виконанні зобов'язань.

МОН розпочало діалог про подальший розвиток академічної науки в Україні та шляхи реформування системи національних академій наук

Так, 11 серпня 2020 року, т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет зустрівся з представниками Національної академії наук, а сьогодні, 13 серпня, перший заступник Міністра Микола Кизим здійснив робочий візит до Національної академії аграрних наук (НААН).

Мінекономіки: Заявки від фермерів на отримання кредитів через Укрдержфонд склали майже 60 млн грн

Станом на 12 серпня за програмою «Надання кредитів фермерським господарствам» до регіональних відділень вже надійшло 129 заявок на загальну суму 58,4 млн грн. Прийом документів від фермерських господарств розпочато 21 липня і триватиме до 19 серпня поточного року.

Максим Степанов на Вінниччині: До кінця року має завершитися будівництво нового відділення екстреної медичної допомоги у Вінниці

За словами очільника відомства, у ході реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» буде закуповуватися обладнання, зокрема, і для цієї лікарні.

Сергій Марченко: Не бачу передумов для курсу 30 UAH/USD

Міністр фінансів вважає, що перед країною відкривається перспектива економічного відновлення, про що свідчить зростання роздрібної торгівлі, тобто – споживчого попиту.

Міненерго працює над імплементацією закону про зниження «зелених» тарифів

Робота над імплементацією закону щодо удосконалення моделі підтримки виробників «зеленої» енергетики відбуватиметься за чотирма напрямами. Про це зазначив заступник Міністра енергетики Юрій Бойко на засіданні робочої групи з питань імплементації закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії.

Прем’єр-міністр: Експортно-кредитне агентство допомагатиме українським підприємствам просувати продукцію за кордон

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з діяльністю АТ «Турбоатом» в рамках робочої поїздки до Харківської області 13 серпня. Під головуванням очільника Уряду відбулася нарада щодо актуальних питань розвитку вітчизняного енергетичного машинобудування, зокрема флагманів — «Турбоатома» й «Електроважмашу», та їх участі в модернізації української електроенергетики.

МЗС: Україна видаватиме е-Візи громадянам Індії, ПАР та Філіппін

Українська е-Віза видається для поїздок до нашої держави з діловою, приватною, туристичною метою, для лікування, провадження діяльності у сфері культури, науки, освіти, спорту, а також представникам іноземних ЗМІ.

За тиждень виявлено понад півтисячі порушень земельного законодавства

Упродовж вказаного періоду кращий результат зі здійснення заходів державного контролю показало Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області, що здійснило 40 заходів державного нагляду.

Визначаємо шляхи залучення українських авіаційних підприємств до створення флоту національного авіаперевізника, - Владислав Криклій

Очільник Міністерства зазначив, що авіаційна галузь є потужним інвестиційним мультиплікатором, де кожна вкладена гривня дає 5 грн в економіку країни та мультиплікується в суміжних галузях.

Денис Шмигаль: Авіабудівництво має стати символом відродження української промисловості

Під головуванням Прем’єр-міністра відбулася нарада за участю Віце-прем’єр-міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського, Міністра інфраструктури Владислава Криклія, народних депутатів, керівництва підприємства ХДАВП.

Мінекономіки відновлює офлайн-навчання для підприємців у регіонах

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з  проектом «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» запрошує майбутніх підприємців та підприємців-початківців здобути унікальні знання і навички ефективного ведення підприємницької діяльності.

На Рівненщині здали в експлуатацію 12 км дороги національного значення

Завершити ремонт вдалося завдяки Національній програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Для цього з державного бюджету спрямували більше ніж 77 млн грн.

На Дніпропетровщині ремонтують 18 км траси Дніпро-Нікополь

Загальна протяжність дороги Р-73 /Н-08/ - Нікополь в межах Дніпропетровської області – 56,5 км.

13 серпня стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра

Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджет у будь-який виш без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які вони подаються. Кількість поданих заяв на контракт не обмежується.

Показники для послаблення протиепідемічних заходів станом на 13.08.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 13 серпня, в Україні зафіксовано 1592 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19.