Київською митницею вилучено понад 500 г кристалів психотропної речовини МДМА в поштовому відправленні

Дата: 15.08.2020 11:50

Київською митницею вилучено понад 500 г кристалів психотропної речовини МДМА в поштовому відправленні

Київською митницею Держмитслужби у співпраці з УСБУ в Одеській області перекрито канал постачання в Україну психотропної речовини МДМА у міжнародному поштовому відправленні.

Понад 500 г кристалічної речовини сірого кольору, що знаходилася у металізованому запаяному пакеті, було виявлено митниками під час перевірки міжнародного поштового відправлення, яке прямувало з Німеччини до України на Одещину.

В декларації відправник зазначив вкладення як «Caravan Seven-Essentials Peeling Kristalle».

Експерти підтвердили, що виявлена речовина  містить у своєму складі МДМА, який, згідно з українським законодавством, віднесений до особливо небезпечних психотропних речовин, обіг яких заборонено.

Орієнтовна вартість вилученого біля 50 тисяч доларів США, або 1,3 млн.грн.

Фігуранту кримінального провадження повідомлено про підозру у вчиненні ним злочину, передбаченого ч.2 ст.305 Кримінального кодексу України.