Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 21 серпня 2020 року

Дата: 25.08.2020 09:12

Олексій Любченко: За січень-серпень ми очікуємо перевиконання індикативу на 14,6 млрд гривень

За результатами січня-серпня поточного року до загального фонду державного бюджету очікуються надходження 352,5 млрд грн платежів, які контролюються ДПС. Це на 14,6 млрд грн перевищує індикатив Міністерства фінансів України, який визначено у розмірі 337,8 млрд гривень.

Ольга Стефанішина: Оновлення Угоди про асоціацію з ЄС відкриє нові можливості для малого та середнього бізнесу України

Україна планує домовитись про початок переговорів з ЄС щодо оновлення Угоди про асоціацію вже у 2021 році. На цьому наголосила Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час публічних консультацій «Оновлення Угоди про асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Одещини».

Жнива-2020: В Україні розпочато збирання соняшнику та проса

Українські аграрії приступили до збирання ще двох культур – соняшнику та проса. Станом на 20 серпня вже зібрано 40,7 млн га основних культур з площі 10,8 млн га, з яких зернові та зернобобові культури складають 38,04 млн тонн (9,6 тис. га, 62%).

Максим Степанов: До середини вересня кількість ПЛР-тестувань на коронавірусну хворобу складатиме 30 тисяч на добу

Таке завдання під час селекторної наради поставив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов перед керівниками структурних підрозділів охорони здоров’я ОДА, обласних лабораторних центрів та начальниками регіональних штабів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням COVID-19.

Міністр Кабінету Міністрів України проінспектував старт ремонтних робіт на автомобільній дорозі Яворів – Грушів

Капітальний ремонт дороги виконуються в рамках реалізації Програми «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні».

Результати земельних аукціонів за період з 14 серпня по 21 серпня

За тиждень з 14 по 21 серпня 2020 року територіальними органами Держгеокадастру до загального переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які пропонуються до продажу на земельних торгах у формі аукціону, включено 361 земельну ділянку загальною площею 1360,95 гектара.

Інтерв’ю Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля УНІА «Укрінформ», 21.08.2020

Маріуполь розпочав впровадження Національного муніципального транспортного процесінгу для створення е-квитка на транспорті, - Владислав Криклій

Місто Маріуполь одним із перших розпочало співпрацю за проектом впровадження Національного муніципального транспортного процесінгу в рамках створення державним підприємством “Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки” Міністерства інфраструктури України єдиного е-квитка на транспорті – SmartTicket.

Вдячний авторам першого українського електромобіля для людей з інвалідністю за втілення інноваційного проекту, - Владислав Криклій

Створення умов для виробництва в Україні електрокарів – одна з найважливіших цілей Міністерства інфраструктури. На цьому наголосив очільник відомства Владислав Криклій під час презентації першого українського електромобіля для людей з інвалідністю USEC вчора, 20 серпня.

До місцевих бюджетів Закарпаття з початку року надійшло 1,14 млн грн за надані адміністративні послуги у сфері земельних відносин

Від початку 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надали населенню 89 815 адміністративних послуг. З них 80 542 – на безоплатній основі. Ще 9 273 адміністративні послуги надано на платній основі.

Роман Єрмоличев: На запобігання поширенню коронавірусу вже спрямовано майже 25 млрд грн бюджетних коштів

Про це повідомив заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев вчора, 20 серпня, під час онлайн-дискусії «Закупівлі COVID-19: хто і як витрачає бюджетні кошти».

Учасники Всеукраїнського ветеранського велопробігу проїжджатимуть столицю України

Сьогодні, 21 серпня,  учасники  Всеукраїнського ветеранського велопробігу «Вшануємо пам’ять захисників України» проїжджатимуть Київ. Ветерани  зустрінуться з родинами загиблих та покладуть квіти до пам’ятників загиблим Захисникам України.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 21 серпня в Україні зафіксовано 2 106 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Максим Степанов під час поїздки на Харківщину: У регіоні за два місяці відкриється оновлене відділення обласної інфекційної лікарні

Під час робочої поїздки до Харківської області Міністр охорони здоров’я Максим Степанов проінспектував обласну клінічну інфекційну лікарню, дитячу інфекційну клінічну лікарню та міську клінічну багатопрофільну лікарню №17, у яких перебувають пацієнти з коронавірусною хворобою.

Держенергоефективності активізує співпрацю з місцевою владою для мультиплікації кращих проектів із заміщення газу та енергоефективності

Т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура здійснив робочу поїздку до м. Ніжина на Чернігівщині. У місті впроваджено проекти із заміщення газу біомасою, поглиблене ЕСКО-партнерство, міську програму «теплих кредитів» та інші заходи.