Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України з 24 серпня 2020 року

Дата: 25.08.2020 09:14

Прем’єр-міністр провів зустріч із очільником МЗС Німеччини Гайко Маасом

Cторони обговорили співробітництво у сфері енергетики, Угоду про Спільний авіаційний простір між Україною та ЄС, а також проведення четвертого Українського-німецького економічного форуму в Берліні.

Підрозділи МВС забезпечили публічну безпеку під час заходів з нагоди Дня Незалежності

У столиці участь у святкових заходах взяли близько 20 тисяч громадян. Правопорушень допущено не було. Основним завданням правоохоронців було запобігання правопорушенням та забезпечення безпеки учасників заходів.

Дмитро Кулеба і Гайко Маас обговорили підготовку до наступної зустрічі міністрів Нормандського формату

«Розглядаємо візит Федерального Міністра закордонних справ Німеччини Гайко Мааса в Україну саме у День Незалежності, як вияв дружніх відносин, а також солідарності й твердої підтримки Німеччиною України у вирішенні актуальних викликів нашої держави, насамперед у контексті захисту суверенітету й територіальної цілісності», – заявив Міністр Дмитро Кулеба під час переговорів з німецьким колегою.

Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

“Жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19.

Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України

На Софійській площі у м. Києві під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності України.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 24 серпня в Україні зафіксовано 1799 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Привітання Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з Днем Незалежності України