Олег Приліпко провів засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 03.09.2020 11:09

03 вересня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні обговорено питання щодо надання дозволу на включення до кола спадкоємців, які приймають спадщину від померлої; надання висновку про підтвердження місця проживання малолітнього для можливості виїзду за межі України; доцільності перебування дітей жительки с. Ольшаниця у Таращанському НРЦ; неналежного виконання батьківських обов’язків; розгляду клопотання РРЦСССДМ щодо зняття з соціального супроводу. Також начальник  служби у справах дітей та сім'ї адміністрації доповіла щодо індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатом розгляду заяв прийнято відповідні рішення.