Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 04 вересня 2020 року

Дата: 07.09.2020 08:52

Програма іпотечного кредитування за тиждень зросла на 1,5% — Прем’єр-міністр

За словами Прем’єр-міністра Дениса шмигаля, що на сьогодні ставка за іпотекою вже доступна менш ніж під 10%.

Олег Уруський зустрівся з Міністром оборони Іраку Джума Інадом Саадуном Аль-Джубурі

Під час зустрічі були обговорені питання поновлення, після певної історичної паузи, співпраці між країнами.

Дмитро Кулеба вирушить з робочим візитом до Португалії

У рамках візиту відбудеться підписання Дорожньої карти українсько-португальських відносин на 2020-2022 роки.

Міністр оборони України Андрій Таран бере участь у “Чорноморсько-Балканському безпековому форумі” у Румунії

Форум створений для поглибленого обговорення ризиків, загроз в Чорноморському і Балканському регіонах з метою напрацювання практичних шляхів вирішення наявних проблем.

Перший проект програми діагностичного моніторингу для суббасейну Прип’яті

Проект програми підготовлено на основі вже виконаних кроків щодо підготовки Планів управління річковими басейнами – визначення масивів поверхневих вод, оцінки ризиків антропогенних навантажень, формування реєстру зон (територій), що підлягають охороні.

Максим Степанов: МОЗ нарощує потужності медичної системи для боротьби з COVID-19

Станом на 2 вересня в 315 закладах охорони здоров’я, де лікують хворих на COVID-19, наявні 26 тисяч ліжок, а в резерві ще 213 лікарень, де понад 9 тисяч ліжок.

Завершено перший етап скорочення статистичної звітності суб’єктів господарювання

В результаті першого етапу проекту запропоновано скорочення їх кількості (9 форм ДСС), відміна деяких додатків до них (що зменшує обсяг деяких звітів удвічі), зміна періодичності збирання (наприклад, замість квартального звіту – річний).

Підвищуємо безпеку на дорогах завдяки встановленню чітких правил користування персональним електротранспортом, - Владислав Криклій

Даний проект Закону, передусім, запроваджує правове регулювання нової категорії учасників дорожнього руху – користувачів персонального легкого електротранспорту та пропонує встановити їх правовий статус і передбачити основні права та обов’язки.

Дмитро Кулеба запропонував відкрити в Києві офіс Innovation Norway

4 вересня Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів віртуальну зустріч з Міністром закордонних справ Норвегії Іне Еріксен Сьорейде.

Дмитро Кулеба відвідає Румунію з робочим візитом

Головню метою візиту є зміцнення українсько-румунської співпраці у двосторонній та багатосторонній сферах.

Здобутки та результати роботи Міністерства розвитку громад та територій України за шість місяців

Станом на сьогодні сформовано нову територіальну основу для діяльності органів влади, на базовому рівні визначено адміністративні центри та затверджено території територіальних громад.

Мінцифри створює Дія.City для розвитку IT-індустрії в Україні

Про необхідність розвитку ІТ-індустрії вже говорили багато, але лише за підтримки Президента України проект Дія.City буде реалізовано в найкоротші строки. Дія.City створить в Україні одні з найкращих у світі умов для розвитку IT-індустрії.

В ЕСОЗ лікарі створили 7,5 млн електронних направлень для майже 3 млн пацієнтів - НСЗУ

Електронне направлення є умовою для отримання пацієнтом спеціалізованої медичної допомоги безоплатно.

Мінсоцполітики: До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг

31 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Денис Улютін: Одночасно із завершенням адміністративно-територіальної реформи буде завершена і реформа бюджетної децентралізації

З метою детального обговорення особливостей взаємовідносин Державного бюджету з місцевими бюджетами, проблемних питань місцевих бюджетів та шляхів їх вирішення у 2021 році, Мінфін зібрав представників всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування: Асоціації міст України, Всеукраїнської асоціації громад, Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад, Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад.

Зростання кількості зареєстрованих безробітних зупинилося, - Ігор Петрашко

Реєстрацію для безробітних було максимально спрощено. Наразі при максимально ліберальному підході цифра кількості зареєстрованих у центрах зайнятості зупинилася.