Про співпрацю

Дата: 07.09.2020 11:04

Сьогодні до Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості завітала Валентина Сергіївна Нікуліна, директор бази відпочинку "Рось", яка знаходиться на території урочища Піщане та підпорядкована ПрАТ "Компанії РОСТОК". Вже не один рік підприємство звертається до служби зайнятості з питань укомплектування кадрами в сезон відпочинку.

Під час зустрічі обговорені питання щодо звільнення працівників по завершенню сезону, подальшої співпраці та висловлена подяка за багаторічну співпрацю із службою зайнятості з питань підбору та укомплектування кадрів.

У свою чергу директор філії Лариса Глюза подякувала Валентиу Нікуліну та у телефонній розмові начальника відділу кадрів за співпрацю зі службою зайнятості.