Найбільша кількість нещасних випадків захворювання медиків на COVID-19 зафіксована на Приірпінні

Дата: 07.09.2020 11:12

З початку пандемії управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області отримало 361 повідомлення про клінічно підтверджені випадки гострого професійного захворювання медичних та інших працівників внаслідок зараження коронавірусною інфекцією, у тому числі 4 – смертельні.

Найбільша кількість повідомлень зареєстрована у Ірпінському відділенні – 98 випадків, що складає 27% від усіх повідомлень про випадки захворювання медиків на COVID-19 під час виконання трудових обов’язків. Відділення обслуговує Бородянський та Макарівський райони, м. Ірпінь, м. Буча.

Також значна кількість повідомлень про гострі професійні захворювання надійшла до Києво-Святошинського (45), Яготинського (43), Фастівського (42) відділень управління.

Станом на сьогодні розслідування завершено по 176 випадках, 58 з них визнані пов'язаними з виробництвом.

Принагідно інформуємо, що у липні 2020 року в структурі виробничого травматизму питома вага галузі охорони здоров’я склала 50% від усіх виробничих нещасних випадків за місяць, з них 100% – випадки гострого професійного захворювання на COVID-19.