Відбулось засідання комісії з  питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Рокитнянському районі

Дата: 07.09.2020 15:21

07 вересня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів позачергове засідання комісії з  питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Рокитнянському районі. Олег Юрійович коротко ознайомив членів комісії з Протоколом позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04.09.2020 № 25, наголосивши на неухильному виконанні його пунктів.

Під час засідання розглянули та обговорили такі питання:

- про протиепідемічний стан на території Рокитнянського району Київської області, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2;

- про запровадження в районі протиепідемічних заходів, передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, з 00.00 години 07 вересня 2020 року;

- про проведення широкого інформування та роз’яснювальної роботи серед населення району щодо застосування протиепідемічних заходів, передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, що визначені  постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 року № 712 та від 26 серпня 2020 року№ 760), розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 31 липня 2020 року № 368 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Київської області або її окремих адміністративно-територіальних одиницях із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Та інше.