РОКИТНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Київська область, Рокитнянський район

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 8 вересня 2020 року

Дата: 09.09.2020 09:10
Кількість переглядів: 1003

Прем’єр-міністр доручив голові Дніпропетровської ОДА ініціювати діалог між працівниками та керівництвом «Криворізького залізорудного комбінату»

8 вересня на Дніпропетровщині продовжився страйк працівників приватних рудних шахт «Криворізького залізорудного комбінату». За дорученням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля  з метою ознайомлення з ситуацією до Кривого Рогу вилетіла перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Юлія Свириденко.   

Прем’єр-міністр: Видобуток власного газу — це крок на шляху до енергетичної незалежності України

Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу на «Презентації стратегічних напрямів розвитку газовидобутку», що відбулася у Києві 8 вересня. 

Глава Уряду також підкреслив, що цього року Україна зробила велику роботу для розвитку ринку природного газу: «У нас рекордно заповнені сховища, ми зробили проривний крок, встановивши ринкові ціни на газ для населення. Тепер постачальники змагаються за побутових споживачів. Вже зараз можна зафіксувати ціну на газ та оплачувати її рівними частинами протягом року. При цьому у нас найнижча ціна на газ за останні п’ять років».

МОЗ та USAID в Україні визначили пріоритети співпраці у сфері реформування системи охорони здоров’я

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов провів онлайн-зустріч із представниками місії USAID в Україні. Сторони визначили пріоритетні напрями співпраці та підтримки у стримуванні поширення та у реагуванні на спалахи COVID-19 в Україні.

 

Залучення інвестицій є важливим фактором для розвитку конкурентоспроможної економіки України, - Ігор Петрашко

Міністр розвитку економіки‚ торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко взяв участь у дискусійній панелі «Стан трансформаційних процесів в Україні» в рамках Економічного форуму 2020 (Республіка Польща).

Безпека дитини – головний пріоритет діяльності Міністерства соціальної політики

Міністерством соціальної політики разом із Міністерством внутрішніх справ та Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання прав дитини та сім’ї Аксаною Філіпішиною проведено навчальний вебінар, присвячений забезпеченню безпеки дітей.

Мінрегіон першим серед органів державної влади реалізував проект термомодернізації своєї будівлі – за підтримки Уряду Німеччини

8 вересня у Мінрегіоні презентували результати Пілотного проекту термомодернізації будівлі Мінрегіону та підписали Угоду про подальшу співпрацю з Проектом GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні».

Мінсоцполітики працює над реалізацією законодавства у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

Подальше впровадження Закону України „Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків” забезпечить просування гендерної рівності в українському суспільстві відповідно до „Цілей сталого розвитку України на період до 2030 року”, -  заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Ольга Ревук.

Топ досягнень Уряду за півроку роботи (Частина 1)

Інфографіка

Сергій Марченко: Після останніх кадрових змін в Держмитслужбі щоденні митні платежі за останню декаду серпня збільшились на 20%

Міністр також прокоментував причини здійснення кадрових ротацій у митних органах.

«Теплі кредити» – дієва програма підтримки, завдяки якій вже понад 6400 ОСББ інвестували в енергоефективність

Вже понад 1000 ОСББ залучили більше 350 млн грн «теплих кредитів» з початку програми у 2020 р. і по сьогодні. Це, зокрема, у 2,5 раза більше, ніж сума залучених коштів у 2017 році.

Ігор Петрашко бере участь у Економічному форумі 2020 в Польщі

В рамках Форуму Міністр обговорив питання міжнародної кооперації і співробітництва під час панельної дискусії «В пошуку рушійної сили для європейської економіки».

Фонд соціального страхування прийняв на оплату лікарняні на 1,8 млн грн для компенсації заробітку медикам, хворим на COVID-19

Гостре професійне захворювання медичних і інших працівників на COVID-19, яке настало внаслідок інфікування під час виконання посадових обов’язків, вважається нещасним випадком на виробництві та передбачає страхові виплати та послуги від Фонду соціального страхування України. 

Мінцифри: На Дія.Цифрова освіта з’явився серіал «Кандидат» до місцевих виборів

Під час презентації освітнього серіалу заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила, що серіал дає вичерпну відповідь на запитання, що має знати людина, яка хоче стати депутатом та бути обраною на місцевих виборах.

Ми хочемо знизити смертність на дорогах внаслідок ДТП щонайменше на 30% до 2024 року, - Владислав Криклій

 Група експертів при Міністерстві інфраструктури розробила стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року.

Мінсоцполітики та Мінветеранів посилюють співпрацю стосовно організації роботи з ветеранами АТО/ООС та членами їх сімей по запобіганню та протидії домашньому насильству

Прийнято рішення активізувати співпрацю Мінсоцполітики та Мінветеранів щодо організації роботи з ветеранами АТО/ООС та членами їхніх сімей по запобіганню та протидії домашньому насильству, включення представників відділів Мінветеранів до роботи дорадчих органів  на обласному, місцевому рівнях, розроблення алгоритму роботи у  разі, якщо вчинено домашнє насильство стосовно ветеранів та за участю ветеранів, а також налагодження роботи із суб’єктами пробації  стосовно проходження програм для кривдників, залучення фахівців соціальних служб для відповідної роботи з членами сімей учасників АТО/ООС.

У серпні кількість госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 зросла на 60 %, - НСЗУ

Найбільша завантаженість ліжок для пацієнтів з COVID-19 була в лікарнях Одеської, Закарпатської, Львівської областей. 

Лікування пацієнтів з COVID-19 в Україні у медичних закладах в стаціонарних умовах є безоплатним для них. В тариф на оплату послуг медзакладів, які надають стаціонарну медичну допомогу таким пацієнтам, включено всі лікарські засоби та медичні вироби, необхідні для лікування як в умовах терапевтичних/інфекційних відділень, так і в умовах інтенсивної терапії.

Дотримання балансу між природокористуванням та захистом довкілля: команда Міндовкілля обговорила актуальні питання з членами Американськоі? торговельноі? палати в Украі?ні

Міндовкілля спільно з експертами проекту ЄС працює над розробкою нового Кодексу про надра. Порушено питання долучення представників Американськоі? торговельноі? палати в Украі?ні до опрацювання законопроекту про хімічну безпеку.

Спортивний «магніт» у Рівному вже готовий на 65%

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт перебуває з робочою поїздкою у м. Рівне. Він проінспектував будівництво універсального спортивного залу спортивного комплексу комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради. Ця споруда входить до проекту Офісу Президента «25 спортивних магнітів». Реалізувати наймасштабніший спортивний об'єкт у Західній Україні планують у 2021 році.

Максим Степанов: Голови ОДА мають доручення визначити потребу медзакладів у кисневих концентраторах

Лікарні, визначені для боротьби з COVID-19, мають бути готові до збільшення кількості пацієнтів. Очільник МОЗ наголосив, що встановлення нових кисневих концентраторів передбачено в тих лікарнях, де немає централізованої подачі кисню.

Через незаконне видобування копалин Луганщина втратила понад 5 мільйонів гривень, - Голова Держекоінспекції

Одними з найбільших екологічних проблем Луганської області залишаються порушення, пов’язані з видобуванням надр, та несанкціоноване складування відходів. Так, протягом року, Державна екологічна інспекція нарахувала 5 мільйонів збитків через порушення, пов'язані з незаконним видобуванням надр, та виявила 72 стихійні сміттєзвалища. 

До 21 вересня інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення буде завершено у 8 областях

Переможці тендерів на проведення державної інвентаризації земель в Україні не можуть виконати взяті на себе зобов’язання. 7 вересня, під час зустрічі з керівництвом Держгеокадастру, значна частина підрядників визнали, що до 21 вересня не зможуть завершити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення.

Україна та Італія поглиблюють співпрацю в енергетичній сфері

Про це йшлося під час зустрічі в.о. Міністра енергетики України Ольги Буславець та Надзвичайного і Повноважного Посла Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа. Вони домовились про подальшу тісну співпрацю, зокрема, при підготовці засідання спільної міжурядової комісії, що має відбутися восени.

Концепція розвитку електронної охорони здоров’я буде готова цієї осені, – Ярослав Кучер

7 вересня завершилось перше засідання щодо затвердження Концепції та визначення єдиного вектора руху розвитку електронної охорони здоров’я в Україні. Робоча група 5 жовтня має подати в МОЗ проект Концепції.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом 8 вересня в Україні зафіксовано 2411 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Ведення Державного земельного кадастру: актуальні показники

Станом на 7 вересня 2020 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про 22,0 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га (за останній тиждень – 26,5 тис. новосформованих земельних ділянок площею 34,1 тис. га), зокрема, 14,7 млн земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 31,6 млн гектара.

МОН пропонує для громадського обговорення законопроект «Про освіту дорослих»

Сергій Шкарлет повідомив, що законопроект спрямований на законодавче забезпечення умов функціонування освіти дорослих в Україні. Він визначає пріоритетні напрями, складники та структуру освіти дорослих, засади державної політики у сфері освіти дорослих. Нормами законопроекту передбачені гнучкі механізми здобуття формальної, неформальної та інформальної освіти дорослих, визнання кваліфікацій, здобутих шляхом неформальної та інформальної освіти.

Докладніше можна прочитати на Урядовому порталі www.kmu.gov.ua та сторінках Кабінету Міністрів України у соціальних мережах


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь