Максим Степанов: голови ОДА мають доручення визначити потребу медзакладів у кисневих концентраторах

Дата: 09.09.2020 09:26

Лікарні, визначені для боротьби з COVID-19, мають бути готові до збільшення кількості пацієнтів. Відтак, голови ОДА отримали доручення визначити потребу медичних закладів у кисневих концентраторах. Про це очільник МОЗ заявив під час щоденного брифінгу 8 вересня.

«Виходячи з динаміки розповсюдження коронавірусної хвороби, ми готуємось до збільшення кількості пацієнтів в наших лікарнях, визначених для прийому хворих на COVID-19. Ми будемо закуповувати централізовані кисневі концентратори, тому важливо визначити чітку потребу кожного регіону», — зазначив Міністр Максим Степанов.

Очільник МОЗ наголосив, що встановлення нових кисневих концентраторів передбачено в тих лікарнях, де немає централізованої подачі кисню.

Нагадаємо, напередодні Максим Степанов зазначив, що Кабінет Міністрів прийняв ініційовану МОЗ постанову, яка врегульовує механізм доплат медичним працівникам.