Відбувся інформаційний онлайн-вебінар на тему: "Підготовка до співбесіди з роботодавцем"

Дата: 10.09.2020 09:03

9 вересня 2020 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина ЖИЖКА провела  інформаційний онлайн-вебінар  на тему: "Підготовка до співбесіди з роботодавцем".

Співбесіда з роботодавцем –  це важливий етап у влаштуванні на роботу, від рівня підготовки до якого залежить успіх працевлаштування. Головною умовою успішного проходження співбесіди є вміння презентувати себе з позитивним настроєм та зацікавити роботодавця своєю професійною унікальністю.

Під час вебінару безробітні мали змогу ознайомитися з правилами підготовки до вдалої співбесіди та прийомами самопрезентації. Також учасники вебінару дізналися про етапи проведення співбесіди та ознайомилися з основними видами співбесід, а саме: телефонна співбесіда, співбесіда по Skype, групова співбесіда, стрес-інтерв’ю, інтерв’ю з кількома представниками роботодавців та структуру їх проведення.

Учасники вебінару отримали практичні поради щодо ділового  ефективного спілкування та ознайомилися з примірними варіантами відповідей на запитання роботодавців.