Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 11.09.2020 14:34

11 вересня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Рокитнянському районі. Олег Юрійович коротко ознайомив членів комісії з Протоколом позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.09.2020 № 26, наголосивши на неухильному виконанні його пунктів.

Під час засідання розглянули та обговорили такі питання:

- про протиепідемічний стан на території Рокитнянського району Київської області, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2;

- про посилення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення щодо запобігання поширенню коронавірсу;

-  про заборону проведення концертів (крім тих, які проводять заклади культури у власних приміщеннях, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності), дискотек, роботу розважальних закладів (нічних клубів), діяльності закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), що передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами). Та інше.

За результатами засідання дано відповідні доручення.