Рокитнянський район, Київська область

Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Переглядів: 76

26 грудня 2018 року голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, перший заступник голови адміністрації Олег Приліпко, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака та головний інженер Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Андрій Стрельбіцький.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень: було прийнято 45 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 8 кримінальних проваджень (з них - 2 крадіжки,  2 шахрайства, 2 несплати аліментів, 1 порушення правил безпеки дорожнього руху, 1 невиконання рішення суду). Впродовж тижня було складено працівниками  поліції було складено 43 адмінпротоколи та у районному відділенні проведено навчальну лекцію щодо застосування й використання зброї та права дозволу на неї.

Оксана Яра розповіла про хід приписної кампанії «Лікаря для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 21770 декларацій, що складає 82,0 %  від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. За грудень місяць було укладено 573 декларації. Середня кількість декларацій на одного лікаря становить 1278,7. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 26.12.2018.

Андрій Стрельбіцький доповів, що у військовій частині А 0543 за минулий тиждень відновлено електропостачання та що 02 січня 2019 року в смт Рокитне по вулиці Незалежності буде відключена електроенергія в зв’язку із плановими ремонтними роботами. Також повідомив, що нині проводяться роботи з очищення  електромереж району від снігу.

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на тижні не було, газова служба працює в штатному режимі, підвищення тарифів на послуги з газопостачання поки що не відбулося.

Юрій Богданов доповів, що зараз у селищі Рокитне проводится розчищення доріг від снігу та посипаються спеціальною посипною сумішшю дороги.

Олег Приліпко відмітив, що через значні снігові опади та перемети на дорогах району для очищення снігу необхідне застосування більш потужної очищувальної техніки.

По завершенню наради голова райдержадміністрації кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.