Проведено інтерактивні профорієнтаційні уроки на тему: "Фахівці з альтернативних валют та інвестицій"

Дата: 15.05.2019 16:06

15 травня провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Катериною Білобровою проведено інтерактивні профорієнтаційні уроки на тему: "Фахівці з альтернативних валют та інвестицій" із серії "Професії майбутнього" для учнів восьмих класів Рокитнянської ЗОШ №3.

На початку  уроку восьмикласники познайомилися з такими професіями як  "аналітик з інвестицій", та "фахівець з альтернативних валют", а також дізналися про сучасні тенденції розвитку банківської сфери. Адже зростання інноваційних технологій суттєво змінює роботу банків вже сьогодні, а в недалекому майбутньому співробітників банків фактично замінять термінали.  Окрім того, учні дізналися,  що вже сьогодні поруч зі звичними нам грошима в світі використовується криптовалюта та у прогнозованому майбутньому найбільш цінною валютою може бути "одиниця часу".

Також діти ознайомилися з  топ-10 навичок, які, згідно з дослідженнями науковців, будуть актуальні у найближчі декілька років. І щоб залишатися актуальним на ринку праці, треба передовсім освоїти ці 10 цінних умінь.

Фахівець порадила восьмикласникам  скористатися безкоштовними онлайн-курсами партнерів Державної служби зайнятості, такими як  Prometheus, Skills Academy та LingvaSkills, які допоможуть опанувати цінні знання та навички.  Адже головне – усвідомлено підходити до вибору професії та не боятися постійно навчатися новому.