відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення державної установи "Білоцерківська виправна колонія (№35)"

Дата: 26.06.2019 16:07

25  червня 2019 року  у  Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення  державної установи "Білоцерківська виправна колонія (№35)".

У заході взяли участь директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза, провідний фахівець з питань зайнятості філії Валентина Томілович, представник роботодавця – психолог відділу по роботі з персоналом капітан внутрішньої служби Ольга  Муравйова та 20 осіб з числа шукачів роботи, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Директор Рокитнянської районної філії Л.Глюза розповіла про основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання, переваги легального працевлаштування у взаємозв’язку із соціальними гарантіями та пенсійним забезпеченням,  важливістю проведення таких заходів, як міні-ярмарок вакансій, що забезпечує безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників служби зайнятості та дає більш ефективний результат.

Психолог відділу по роботі з персоналом, капітан внутрішньої служби державної установи "Білоцерківська виправна колонія (№35)" Ольга  Муравйова ознайомила присутніх з переліком актуальних вакансій, основними вимогами прийняття кандидатів на службу, умовами проходження служби, рівнем заробітної плати, графіком роботи, перспективами службового росту та можливістю здобуття вищої юридичної освіти  за рахунок коштів Державної кримінальної служби України.

Валентина Томілович довела інформацію про актуальні вакансії на ринку праці Київщини.

По завершенню заходу присутні отримали буклети та вичерпну інформацію щодо проходження служби. Зустріч пройшла змістовно та цікаво.