Рокитнянський район, Київська область

Про засідання робочої групи та комісії

Переглядів: 78

26 грудня 2018 року голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів два чергових засідання: комісії з визначення та відшкодування збитків у зв'язку з тимчасовим зайняттям (використанням) земельних ділянок та районної робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель у Рокитнянському районі Київської області.

У засіданні взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Олег Приліпко, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник управління фінансів адміністрації Світлана Григоренко, начальник відділу юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації Олексій Ульяненко, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ігор Лалак, заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Наталія Лисенко, начальник відділу у Рокитнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Володимир Лисогор, заступник начальника Рокитнянського ДПІ  Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Тетяна Мовчан та представник Рокитнянського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури Микола Федун.

В ході засідання був розглянутий наступний перелік питань:

1.   Про розгляд звернення Рокитнянського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури щодо здійснення розрахунку збитків, спричинених Бирюківській сільській раді Рокитнянського району Київської області у вигляді неодержаного доходу, який міг би одержати власник  земельної ділянки за умови вчасного укладання договору оренди земельної ділянки.
  2. Про розгляд звернення ТОВ «Святосвіт БЦ» про погодження надання на розгляд сесії Рокитнянської районної ради щодо встановлення безоплатного земельного сервітуту строком на три роки земельної ділянки в смт Рокитне, щодо земельної ділянки також в смт Рокитне для тимчасового розміщення теплогенеруючих установок  для постачання теплової енергії комунальним закладам району з використанням альтернативних джерел енергії, а саме: комунальне некомерційне підприємство Рокитнянської районної ради «Рокитнянська центральна районна лікарня» та державний професійно-технічний навчальний заклад «Рокитнянський професійний ліцей».
  3.   Заява директора ТОВ «УДС» про надання дозволу на придбання земельної ділянки, розташованої у Рокитнянському районі (землі рекреаційного призначення).
  4.   Про розгляд звернення жительки смт Рокитне до голови Київської ОДА щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
  5.   Заява депутата Рокитнянської селищної ради та мешканців вулиці Жовтнева смт Рокитне про надання інформації щодо місця розташування земельних ділянок з цільовим призначенням «для садівництва та городництва» згідно із схемою планування території району поза межами селища, що належать ГО СТ «Едем», та відновлення прав жителів вулиці Жовтнева щодо користування землями прибережної зони річки Рось.
  6.   Про розгляд клопотання ФОП «Семененко В.Л.» про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність району для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ольшаницької сільської ради за межами населеного пункту.
  7.   Про розгляд звернення жителя району щодо продовження дії договору оренди водного об’єкта та земельної ділянки водного об’єкта терміном на 15 років.

Із усіх розглянутих питань члени вищезазначених робочої групи та районної комісії шість звернень розглянули, одне – залишили на додаткове вивчення.