Про привітання із присвоєнням звання України «Мати-героїня»

Дата: 03.06.2019 16:14

03 червня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко привітав багатодітну матір, жительку села Житні Гори, Паламарчук Ядвігу Францівну із присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня».

Ядвіга Паламарчук є матір’ю сімох дітей, вихована, доброзичлива, чуйна мама, хороша господиня, в любові виховує своїх дітей.

Відповідно до Указу Президента України від 06.05.2019 № 190/2019 за материнську самовідданість, народження, зразкове виховання дітей, здобуття ними освіти, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян незалежної України Ядвіга Францівна відзначена державною нагородою України. Олег Приліпко виконав приємну місію - вручив матері-героїні заслужені нагороди: відповідне посвідчення, нагрудний знак та квіти. Побажав побільше хороших світлих днів у житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей та онуків.

До привітань також приєдналися Житньогірський сільський голова Василь Бусол, заступник голови адміністрації Лариса Кононець, начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Людмила Секрет, фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та працівники адміністрації.