Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 03.06.2019 16:16

03 червня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Шаравара та заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень: було прийнято 89 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 5 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було складено 67 адмінпротоколів. Зазначив, що впродовж заходів з нагоди Дня захисту дітей поліцією було забезпечено охорону громадского порядку.

Сергій Шаравара доповів, що на минулому тижні пожеж не було. Відмітив про необхідність складення певного алгоритму дій спільно із поліцією, районним управлінням Держпродспоживлужби, сільськими радами та лісовими господарствами задля попередження випадків виходу диких тварин до людських помешкань та сільськогосподарських тваринних угідь з метою попередження інфекційних хвороб, які переносять дикі тварини.

Сергій Бурлака повідомив, що на минулому тижні аварійних випадків відключення газопостачання у районі не було, газова служба працює в штатному режимі.

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко наголосив на важливості підвищення контролю поліції за розважальними закладами та місцями масового відпочинку молоді з метою недопущення перебування в них дітей та молоді після 23-00 години. Та по завершенню наради кожному дав відповідні доручення і вказівки.