Про засідання районного оперативного штабу

Дата: 03.06.2019 16:19

03 червня 2019 року під головуванням виконуючого обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка відбулося засідання районного оперативного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Рокитнянського району Київської області до роботи в осінньо-зимовий період  2019/2020 року.

Участь у засіданні штабу взяли: начальник відділу освіти адміністрації Сергій Діренко, заступник Рокитнянського селищного голови Віктор Клименко, заступник начальника управління агропромислового розвитку адміністрації Наталія Лисенко, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства адміністрації Оксана Хілініч, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянська центральна районна лікарня» Сергій Ігнатьєв, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко,  начальник філії «Рокитнянське районне управління» дочірнього підприємства Київського обласного дорожнього управління ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Петро Кушнірук, директор комунального підприємства Рокитннської селищної ради «Рокитне ЖЕП» Сергій Лузанчук, старший інженер із експлуатаційної діяльності Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Володимир Євлах, інженер із виробництва комунального підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнетепломережа» Валентина Юревич та головний інженер комунального підприємства Рокитнянської селищної ради «Рокитневодоканал» В. Мовчан.

В ході засідання були розглянуті питання про стан підготовки до осінньо-зимового періоду 2019/2020 року газового господарства, теплового господарства, КП «Рокитневодоканал», закладів освіти, медичних закладів, закладів культури та автомобільних доріг району.

По завершенню засідання районного штабу кожному із присутніх були надані відповідні доручення та вказівки.