Про привітання дільничних офіцерів поліції

Дата: 18.06.2019 16:21

18 червня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко спільно із головою районної ради Олександром Конопчуком та головою селищної ради Юрієм Богдановим завітали до Рокитнянського районного відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області та привітали дільничних офіцерів поліції із їх професійним святом – Днем дільничних офіцерів поліції.

Здавалося б, невисока посада, але вимагає виконання величезної кількості завдань: охорона громадського порядку в населених пунктах району, захист життя і прав громадян, розслідування та профілактика злочинів тощо. Саме дільничні першими прибувають на місця скоєння злочину, здійснюють захист громадян, охорону громадського  порядку, профілактику правопорушень, саме від роботи дільничного залежить спокій мешканців населених пунктів.

З нагоди свята на адресу присутніх дільничних офіцерів та інспекторів поліції очільники району сказали чимало приємних слів, подякували їм за професіоналізм, за зміцнення правопорядку та за співпрацю з місцевою владою. Найбільш сумлінним та відповідальним полісменам вручили подяки від райдержадміністрації, районної ради та селищної ради.

Шановні дільничні офіцери поліції! Бажаємо вам стійкості духу, мужності та витримки у вашій нелегкій роботі, поваги від людей та міцного здоров’я!