Про виїзд мобільної робочої групи в село Телешівка

Дата: 03.06.2019 16:21

03 червня 2019 року відбувся виїзд мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, у село Телешівка.

Директор Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Щербанюк спільно із заступником директора-начальником відділу центру Ольгою Олексієнко та головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської районної державної адміністрації Юлією Грижак відвідали 5 сімей, в яких виховується 9 дітей та які потребували консультування та допомоги. Також відвідали сім’ю внутрішньо-переміщених осіб та сім’ю, в якій виховується дитина з особливими потребами.

Усім родинам було надано відповідний комплекс послуг (соціальні, психологічні, юридичні, економічні, інформаційні тощо), а родині, яка опинилась в складних життєвих обставинах та нині має погане матеріальне становище, було запропоновано звернутися до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для отримання одноразової грошової допомоги.