Про засідання комісії з питань захисту прав дітей

Дата: 20.01.2019 16:21

18 січня 2019 року під керівництвом заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариси Кононець відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Участь у засіданні взяли: начальник відділу юридичного забезпечення апарату адміністрації Олексій Ульяненко, начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Людмила Секрет, начальник відділу з питань соціального захисту, опіки та піклування служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Наталія Омельянченко, начальник відділу освіти адміністрації Сергій Діренко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Щербанюк та лікар-педіатр районного центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Носир.

В ході засідання були розглянуті питання: щодо надання малолітній дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; щодо надання висновку про підтвердження місця проживання дитини для можливості виїзду за кордон; щодо призначення днів побачень батька з малолітньою донькою, яка проживає з матір’ю; щодо затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах; щодо неналежного виконання батьківських обов’язків відносно дитини; щодо зняття із соціального супроводу 5-ти сімей, які подолали складні життєві обставини.

По завершенню засідання були прийняті відповідні рішення та надані доручення.