Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 18.06.2019 16:24

18 червня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Шаравара, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Сергій Шаравара доповів, що на минулому тижні було дві пожежі: в смт Рокитне по вулиці Поповича горів приватний гараж (причина загорання – іскра від кутової шліфувальної машини «болгарки» потрапила на розчинник) та в селі Ольшаниця по вулиці Рогозянській горіла господарська будівля (причина загорання встановлюється).

Богдан Маніленко повідомив, що минулого тижня  в смт Рокитне згорів трансформатор, проте одразу був встановлений новий. Також повідомив про надзвичайний випадок в селі Житні Гори – чоловік через необдумане рішення вилізти на електричний стовп отримав значні опіки високовольтним електричним струмом та значні переломи кісток.

Сергій Бурлака повідомив, що із 19 червня по 22 червня відбудеться почергове відключення населених пунктів району від газопостачання через планову заміну запірних газопровідних засувок.

Юрій Богданов доповів про заплановий ремонт дороги в смт Рокитне по вулиці Червона Січ.

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко наголосив на важливості підвищення контролю Держпродспоживслужби за недопущенням утворення стихійних сміттєзвалищ у районі та контролю поліції за розважальними закладами району. По завершенню наради кожному дав відповідні доручення і вказівки.