Про засідання Ради регіонального розвитку в Острівській, Насташівській та Бирюківській сільських радах

Дата: 16.01.2019 16:24

В Рокитнянському районі відбувся черговий виїзд Ради регіонального розвитку з питань обговорення перспективного  плану розвитку територій в населених пунктах району.

16 січня 2019 року перший заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації - заступник голови Ради регіонального розвитку Олег Приліпко та інші члени цієї ради прийняли участь в обговоренні проблемних питань Острівської, Насташівської та Бирюківської сільських рад.

На засіданні  були присутні члени Ради регіонального розвитку району, депутати  зазначених сільських рад та активна громадськість.

Олег Приліпко ознайомив присутніх зі складом Ради та основними завданнями, які покладено на неї, а також планом перспективного розвитку територій цих сіл.

По Острівській сільській раді були винесені пропозиції щодо завершення монтажу котельні та її запуску в Острівській ЗОШ.

По Насташівській сільській раді серед основних питань перспективного плану розвитку обговорена необхідність освітлення вулиць Центральної і Мирної.

У Бирюківській сільській раді було окреслено нагальну потребу будівництва доріг в селі Бирюки по вулиці Жовтневій та вселі Пугачівка – по вулицях Капленка і Соборній.