Про нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 11.02.2019 16:28

11 лютого 2019 року в.о. голови Рокитнянської  районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, директор комунального некомерційногопідприємства Рокитнянської районної ради Київської області      «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра,  начальник Рокитнянського районного сектора Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області Сергій Шаравара, заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков повідомив про те, що з 04.02.2019 по 11.02.2019 до Єдиного обліку зареєстровано 51 заява та повідомлення. З них внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 9 кримінальних правопорушень. Протягом звітного періоду було зареєстровано 2 фактів крадіжки (ч. 1 ст. 185 КК України). Впродовж тижня було складено 61 адмінпротокол.

Оксана Яра розповіла про хід приписної кампанії «Лікаря для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 22454 декларацій, що складає 84,6% від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. За січень місяць було укладено 112 декларацій. Середня кількість декларацій на одного лікаря становить 1320,5. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 11.02.2019.

Сергій Шаравара доповів про те, що за минулий тиждень сталася одна пожежа в селищі Рокитне по вул. Панаса Мирного. Загорілась кімната підвального приміщення приватного житлового будиноку площею 50 м. кв. Пожежу ліквідовано. Пошкоджено речі домашнього вжитку, електрична газонокосилка, морозильна камера. Жертв немає.

09 лютого житель с. Ольшаниця виявив вибухово небезпечний предмет (артилерійський снаряд АС-76-1) на відкритій місцевості.

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, газова служба працює в штатному режимі.

По завершенню наради голова райдержадміністрації кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.