Про засідання робочої групи з питань охорони земель району

Дата: 06.02.2019 16:38

06 лютого 2019 року в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів засідання робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель у Рокитнянському районі Київської області.

У засіданні взяли участь: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник відділу юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації Олексій Ульяненко, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ігор Лалак, заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Наталія Лисенко, заступник начальника Рокитнянського ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Тетяна Мовчан, заступник начальника відділу у Рокитнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Людмила Голубець та заступник начальника сектору превенції Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Носач.

В ході засідання розглядалися такі питання:

1. розгляд звернення жителя району до голови Київської облдержадміністрації щодо укладання договору оренди водного об’єкта, розташованого за межами с. Житні Гори Житнігірської сільської ради Рокитнянського району Київської області;
  2. розгляд звернення жительки району про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в розмірі 1/3 земельної частки паю, яка розташована на території Ольшаницької сільської ради, за межами населеного пункту;
  3. розгляд (повторного) звернення жителя району щодо перегляду розміру орендної плати відповідно до договору оренди водного об’єкта;
  4. розгляд (повторного) звернення жителя району щодо перегляду розміру орендної плати відповідно до договору оренди водного об’єкта;
  5. розгляд звернення жительки району на Урядову гарячу лінію 1545, (http://ukc.gov.ua) щодо отримання земельного паю згідно із рішенням Рокитнянського районного суду по справі (була пропущена у списках);
  6. розгляд звернення жительки району на Урядову гарячу лінію 1545, (http://ukc.gov.ua) щодо отримання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та для будівництва в межах Телешівської сільської ради учаснику бойових дій в зоні АТО;
  7. повторний розгляд звернення депутата Рокитнянської селищної ради та мешканців вулиці Жовтнева смт Рокитне про надання інформації:
  •  щодо місця розташування земельних ділянок із цільовим призначенням «для садівництва та городництва» згідно із схемами планування території району, поза межами селища Рокитне, що належать засновникам ГО СТ «Едем»;
  • щодо підтвердження або спростування наявності в Рокитнянській райдержадміністрації реєстраційної справи в паперовій формі ГО СТ «Едем».

Члени робочої групи усі звернення розглянули та надали рекомендації щодо їх вирішення згідно із чинним законодавством України.