Про засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО

Дата: 06.02.2019 16:41

06 лютого 2019 року під керівництвом в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які перебувають (перебували) в зоні проведення антитерористичної операції та членам їх сімей.

У засіданні взяли участь: голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, заступник голови адміністрації Лариса Кононець, начальник управління фінансів адміністрації Світлана Григоренко, начальник відділу юридичного забезпечення апарату адміністрації Олексій Ульяненко, заступник начальника управління соціального захисту населення адміністрації Таїсія Ігнатьєва, секретар районної громадської організації учасників АТО та учасників бойових дій «Росичі» Віталій Ільченко.

В ході розгляду звернень заявників вирішувалися питання про виділення одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям Рокитнянського району. Було розглянуто близько 15 заяв, з них 13 задоволено на загальну суму 34 тисячі гривень.